Aktualności

Realizujemy kursy zwiększające kompetencje zawodowe uczniów

14.01.2019
Projekt: Głogowska Akademia Zawodowców

W Technikum nr 6 w Zespole Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie rozpoczęły się kursy zwiększające kompetencje zawodowe uczniów. W okresie 23.11-23.12.2018 zostało zrealizowane szkolenie z obsługi dronu - kurs UAVO, w którym wzięło udział 21 uczniów i uczennic.

Czytaj więcej

Rekrutacje do nowych projektów

11.01.2019

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że aktualnie trwają nabory do kilku projektów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i w razie zainteresowania do kontaktu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach poszczególnych projektów, poniżej zamieszczamy najważniejsze dane. Kto wie... może czekamy akurat na Ciebie :)

Czytaj więcej

Komunikat o pracy Fundacji w okresie świątecznym

21.12.2018

Informujemy, że w Wigilię (24 grudnia) Fundacja będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu po Świętach lub po Nowym Roku. Jeszcze raz wszystkiego dobrego Państwu życzymy!

Czytaj więcej

Życzenia świąteczne...

20.12.2018

Radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku...

Czytaj więcej

Spotkania przy świątecznym stole

14.12.2018
Projekt: Mieszkania wspomagane-treningowe w Mieście Poznań

Pomimo że do świąt zostało jeszcze 10 dni, w mieszkaniach wspomaganych-treningowych stoły świąteczne zostały już suto zastawione. Uczestnicy projektu wraz z pracownikami Fundacji spotykają się, by wspólnie spędzić czas przy świątecznej kolacji. Jest to czas spokoju, rozmów, oderwania się od bieżących problemów..

Czytaj więcej

Coraz bliżej święta…

05.12.2018
Projekt: Mieszkania wspomagane-treningowe w Mieście Poznań

Poczuliśmy już magię świąt. W mieszkaniu zapanował istnie magiczny nastrój. Przygotowania do świąt wprowadzają nas w atmosferę radości i oczekiwania. Nasi Uczestnicy też to poczuli.

Czytaj więcej

Wyjazdy edukacyjne w ramach projektu „Akademia rozwoju kompetencji kluczowych w ZPS-W w Głogowie”.

03.12.2018
Projekt: Akademia Rozwoju Kompetencji Kluczowych w ZPS-W w Głogowie

W ramach projektu dla uczniów i uczennic Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie zostały zorganizowane wyjazdy edukacyjne. Dwie grupy, liczące po 24 uczniów i uczennic ze szkoły podstawowej oraz z gimnazjum, odwiedziły Wrocławski Ogród Zoologiczny oraz Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie.

Czytaj więcej

Realizacja nowych projektów przed nami!

29.11.2018

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu 29 listopada br. zostały podpisane umowy na realizację trzech nowych projektów, które będą realizowane na obszarze województwa dolnośląskiego. Dwie umowy podpisane przez Fundację i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego dotyczą projektów szkolnych, których celem jest podniesienie efektywności nauczania uczniów, kompetencji nauczycieli oraz doposażenie niektórych pracowni. Trzecia umowa podpisana z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy dotyczy realizacji projektu mieszkań wspomaganych-treningowych.

Czytaj więcej

Rekrutacja do projektu "Lepsze życie zawodowe!" rozpoczęta..

26.11.2018
Projekt: Lepsze życie zawodowe!

Wszystkich chętnych do udziału w projekcie "Lepsze życie zawodowe!" informujemy, że rozpoczął się proces rekrutacji. Poszukujemy osób w wieku powyżej 29 lat (kobiet i mężczyzn), w tym osób o niskich kwalifikacjach zawodowych, zamieszkujących na obszarze województwa wielkopolskiego, którym zależy na podniesieniu poziomu aktywności zawodowej.

Czytaj więcej

Pierwsze grupy Uczestników na półmetku realizacji projektu

23.11.2018
Projekt: Mieszkania wspomagane-treningowe w Mieście Poznań

Większość z naszych Uczestników/Uczestniczek projektu przebywa w mieszkaniach wspomaganych-treningowych już 3 miesiące. Połowa czasu za nimi i za nami w drodze do usamodzielnienia.

Czytaj więcej

Strony

Nasi Beneficjenci