Aktualności

Poszukujemy osób do pracy!

19.02.2019

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Fundacji aktualnie poszukujemy osób na stanowiska: Opiekun mieszkań (do projektu Mieszkania wspomagane-treningowe w Mieście Poznań) oraz osób do pracy w nowo powstającym żłobku w Poznaniu.

Czytaj więcej

Kończymy I edycję wsparcia w Mieszkaniach wspomaganych - treningowych

12.02.2019
Projekt: Mieszkania wspomagane-treningowe w Mieście Poznań

Pierwsza edycja wsparcia w Mieszkaniach wspomaganych - treningowych w Mieście Poznań dobiega końca. Nasi uczestnicy korzystali z różnych treningów min. treningu higieny, kulinarnego, praktycznego, ze wsparcia opiekunów mieszkań, pracowników socjalnych, ale także z usług terapeutycznych oraz prawniczych.

Czytaj więcej

Harmonogram wsparcia dla nauczycieli

08.02.2019
Projekt: Akademia Rozwoju Kompetencji Kluczowych w ZPS-W w Głogowie

Informujemy, że zaplanowane zostało dodatkowe szkolenie dla kadry nauczycielskiej Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie. Temat szkolenia: TERAPIA BEHAWIORALNA W PRACY Z OSOBĄ PRZEJAWIAJĄCĄ TRUDNE ZACHOWANIA

Czytaj więcej

Harmonogramy wsparcia dla Uczestników projektu

07.02.2019
Projekt: Głogowska Akademia Zawodowców

Niniejszym w załącznikach zamieszczamy harmonogramy wsparcia udzielanego Uczestnikom Projektu „Głogowska Akademia Zawodowców”: uczniom/ uczennicom oraz nauczycielom/ nauczycielkom szkół objętych wsparciem.

Czytaj więcej

Ostatnie pożegnanie

24.01.2019

W dniu dzisiejszym zmarł nasz przyjaciel Bartosz Witkowski Prezes Zarządu Fundacji Inicjowania Rozwoju Społecznego.
Cześć Jego pamięci.

Pogrzeb odbędzie się w środę, 30 stycznia br. o godz. 10:40 na Cmentarzu komunalnym nr 1 Miłostowo, ul. Warszawska w Poznaniu.

Czytaj więcej

Realizujemy kursy zwiększające kompetencje zawodowe uczniów

14.01.2019
Projekt: Głogowska Akademia Zawodowców

W Technikum nr 6 w Zespole Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie rozpoczęły się kursy zwiększające kompetencje zawodowe uczniów. W okresie 23.11-23.12.2018 zostało zrealizowane szkolenie z obsługi dronu - kurs UAVO, w którym wzięło udział 21 uczniów i uczennic.

Czytaj więcej

Rekrutacje do nowych projektów

11.01.2019

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że aktualnie trwają nabory do kilku projektów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i w razie zainteresowania do kontaktu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach poszczególnych projektów, poniżej zamieszczamy najważniejsze dane. Kto wie... może czekamy akurat na Ciebie :)

Czytaj więcej

Komunikat o pracy Fundacji w okresie świątecznym

21.12.2018

Informujemy, że w Wigilię (24 grudnia) Fundacja będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu po Świętach lub po Nowym Roku. Jeszcze raz wszystkiego dobrego Państwu życzymy!

Czytaj więcej

Życzenia świąteczne...

20.12.2018

Radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku...

Czytaj więcej

Spotkania przy świątecznym stole

14.12.2018
Projekt: Mieszkania wspomagane-treningowe w Mieście Poznań

Pomimo że do świąt zostało jeszcze 10 dni, w mieszkaniach wspomaganych-treningowych stoły świąteczne zostały już suto zastawione. Uczestnicy projektu wraz z pracownikami Fundacji spotykają się, by wspólnie spędzić czas przy świątecznej kolacji. Jest to czas spokoju, rozmów, oderwania się od bieżących problemów..

Czytaj więcej

Strony

Nasi Beneficjenci