Oferta praca

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko specjalisty do spraw komunikacji społecznej w powstającym Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Gnieźnie. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę do 30 czerwca 2023 roku w ramach projektu: „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego Dla Dzieci I Młodzieży W Powiecie Gnieźnieńskim” nr RPWP.07.02.02-30-0028/21.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe na kierunku psychologia/pedagogika/ zdrowie publiczne
  2. lub dwuletnie doświadczenie w tworzeniu, zarządzaniu kanałami komunikacji społecznej oraz dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu działań z obszaru profilaktyki zaburzeń psychicznych w mass mediach

Mile widziane doświadczenie lub szkolenia z zakresu:

  1. szkolenia i kursy dot. poszerzenia wiedzy i umiejętności z obszaru profilaktyki zdrowia psychicznego

Zakres obowiązków:

  1. opracowanie strategii profilaktyki zaburzeń psychicznych dla społeczności lokalnej;
  2. koordynacja i prowadzenie profilaktyki zaburzeń psychicznych;
  3. zapewnienie środków i niezbędnych materiałów na realizację procesu wdrażania profilaktyki;
  4. wsparcie merytoryczne partnerów i instytucji działających w lokalnej społeczności na rzecz dzieci i rodziny;
  5. współpraca z istniejącymi partnerami działającymi w społeczności lokalnej w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych;
  6. włączanie partnerów formalnych i nieformalnych w działania profilaktyczne, które są efektywne tylko przy odpowiednim zaangażowaniu zewnętrznych podmiotów tworzących sieć lokalną na rzecz profilaktyki zaburzeń psychicznych.

 

Osoba do kontaktu w sprawie rekrutacji: Monika Kowalczyk, tel. Kom.: 530-761-120

Dokumenty rekrutacyjne proszę wysyłać na adres e-mailowy: m.kowalczyk@firs.org.pl lub osobiście w biurze Projektu przy ul. Hożej 1, 60-591 Poznań. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Nasi Beneficjenci